DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 900-3 200 EUR/m-c
  • Firma: Hartwig Praca Expess Niemcy
  • Kontakt: Robert Hartwig
  • Telefon: 662 459 869
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Witamy Cię Serdecznie.

Nazaywam się Robert Hartwig i pracuje w Zeit firmie AMS w mieście Weimar.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, Jeśli masz doświadczenie zawodowe i rozmawiasz w języku niemiecki od poziomu A1 to ta oferta jest dla ciebie.

Tak mamy zespół który przygotowuje wszystko, ale to ja witam ciebie w Naszym zespole.

Prowadzę stałą rekrutacje:

 spawaczy, ślusarzy, monterów instalacji elektrycznych, hydraulicznych, malarzy, stolarzy. Posiadamy miejsca pracy na terenie całych Niemiec. Jako rekruter oferuje prace dla każdego, w każdym dowolnie wybranym terminie. Dojazd do pracy organizuje w Niedziele, rozpoczęczie w poniedziałek.

Do każdego podchodzimy indywidualne. Ty mówisz w czym się specjalizujesz, oraz co zawodowo robisz najchętniej.

Kiedy chcesz zacząć?

Razem dobierzemy warunki, oraz miejsce pracy.

Dzwoń i dołącz do naszego zespołu!

Jako Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy, południe Niemiec, całe Niemcy,

Opis stanowiska:

Pobieranie i sprawdzanie prawidłowego materiału do obróbki

Spawanie różnych konstrukcji stalowych

Prace ślusarskie przygotowawcze, przygotowywanie materiału do obróbki

Wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych zgodnie z dokumentacją techniczną

Bieżąca kontrola jakości spawów

Stosowanie się do standardów firmy (bezpieczeństwo, jakość)

Mile widziane:

Certyfikaty lub książeczka spawalnicza

Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu

Nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria)

25 dni urlopu w roku + system Zeitkonta

Dodatki za nadgodziny (25%)

Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe)

1000 € premii za polecenie nowego pracownika, w ratach

Opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia

Indywidualny termin wyjazdu, z reguły zaczynamy w Poniedziałek

Długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami)

Możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet

Spawacz całe Niemcy, zarobisz 3200 euro, twój jezyk Niemiecki A2, rekrutacja ciągła

Hamburg, Niemcy

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

662 459 869