MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Jestesmy niemiecka firma z 55 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Posiadamy 21 oddzialow na terenie calych Niemiec.

!!! PREMIA na START 300 euro !!!

Poszukujemy HYDRUALIKOW do pracy w miejscowosciach Hamburg, Bremen, Osnabrück

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie

komunikatywna znajomość j. niemieckiego

samochod do dyspozycji dodatkowym atutem

Warunki pracy:

umowa o prace bezpośrednio z nasza firma na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony

atrakcyjne stawki godzinowe

dieta netto do każdej przepracowanej godziny

rezerwacja pensjonatu

pomoc przy kompletowaniu dokumentów do Familienkasse(zasilek rodzinny)

terminowe wypłaty wynagrodzenia

po okresie próbnym świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe

możliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu

premie za polecenie nowego pracownika

Obowiązki:

komunikatywna znajomosci j niemieckiego

praca przy instalacjach wodnych, sanitarnych i odplywach

bialy montaz

instalacje centralnego ogrzewania - montaz rur, grzejnikow

!! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!