DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 18-24 EUR/h
  • Firma: MAX BUILIDING
  • Kontakt: Alicja Klepacka
  • Telefon: 787558963
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter rusztowań

Firma MAX BUILDING, działająca na terenie Niemiec, poszukuje doświadczonych monterów rusztowań a także pomocników monterów do swojego zespołu. Jeśli jesteś osobą kompetentną i chcesz rozwijać swoją karierę w branży budowlanej, zapraszamy do aplikowania! Wymagania:

1.Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rusztowań.

2.Mile widziane prawo jazdy kategorii B i C +E

3.Preferujemy posiadanie własnej działalności gospodarczej.

4.Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

1.Montaż i demontaż rusztowań modułowych i fasadowych.

2.Załadunek i rozładunek elementów rusztowania.

Oferujemy:

1.Stawkę godzinową w przedziale od 18 do 24 Euro(Działaność gospodarcza), 12 do 16 Euro (formy zatrudnienia).

2.Pomagamy w załatwieniu zakwaterowania.

3.Pracę w odległości 20 km od miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

4.Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów do podjęcia pracy, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 787558963 lub CV na Email [email protected] Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoją karierę w branży budowlanej w Niemczech! Max Building to firma, która oferuje stabilność zatrudnienia i szanse rozwoju zawodowego.