ASYSTENCI LABORATORIÓW MEDYCZNO-TECHNICZNYCH / ASYSTENT BIOLOGICZNO-TECHNICZNY / ASYSTENT MEDYCZNY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Malgorzata Leszcz
  • Telefon: 01734279691
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Niemiecka firma z ponad 15-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Asystenci laboratoriów medyczno-technicznych

 Asystent biologiczno-techniczny

                                                                                 Asystent medyczny

Do prężnej niemieckiej Firmy z oddziałem bakteriologii i gamą nowoczesnej diagnostzki laboratoryjnej.

Praca zarówno dla doświadczonego jak i początkującego personelu

 Praca od zaraz: Niemcy okolice Hamburga

ZADANIA:

  •  Zapoznanie się ze wszstkimi współczesnymi aspektami diagnostyki mikorbiologicznej patogenów
  • Wniesienie swojej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia z zakresu diagnostyki mikrobiologicznej
  • Zdobycie dogłębnej wiedzy w obszarach mikologii, gruźlicy, paracytologii

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku: Asystent laboratoriów medyczno-technicznych,  Asystent biologiczno-techniczny, Asystent medyczny lub wykształcenie porównywalne z wykształceniem mikrobiologicznym
  • Doświadczenie w nowoczesnej obsłudze analizy
  • Wiedza i umiejętności zawodowe
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego

 OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę na pełny etat na czas nieokreślony
  • Wynagordzenie: do uzgodnenia / do negocjacji
  • Dodatki za pracę: nadgoodziny 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Pełny niemiecki socjal i niemieckie Ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez praocodawcę

Małgorzata Leszcz

Tel.: 0049 385/64014812 (Polski, Niemiecki)

[email protected]

Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin