MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla naszego renomowanego klienta w 06112 Sachsen-Anhalt - Halle

poszukujemy pomocników magazynowych m/k/d.

Praca na pełen etat byłaby dla ciebie idealna? Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Nasz kompleksowy pakiet opieki dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony jako pomocnik magazynowy - 12 €
  • Interesujący zakres obowiązków
  • Płatności ponadtaryfowe
  • Zapewnienie odzieży roboczej
  • Dodatek do godzin nocnych i nadliczbowych
  • Zaliczki po przepracowaniu pierwszego tagodnia

To są twoje zadania:

  • Przywóz i wywoz towarów
  • Załadunek i rozładunek wjeżdżających i wychodzących ciężarówek za pomocą wózków jezdniowych
  • Dostarczenie towaru do dostawy

To powinieneś przynieść ze sobą:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki magazynowej
  • auto i prawo jazdy
  • uprawnienia na wozki jezdniowe
  • jezyk niemiecki bedzie dodatkowym atutem

Nasza oferta dla Ciebie:
U nas otrzymacie Państwo stałe wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym z dodatkami
Wraz z naszym klientem oferujemy Państwu długoterminową perspektywę oraz indywidualne podejście naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie!

Masz jeszcze pytania? Zapraszamy do kontaktu!