DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IMS GmbH
  • Kontakt: IMS Gütersloh
  • Telefon: +49 176 1000 3039
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

OFERTA PRACY DLA ŚLUSARZA

STAWKA: od 15,00 - 17,00€/h brutto +60€ diety dziennej netto.

Opis stanowiska dla ślusarza:

·       Głownym zadaniem są prace ślusarskie, montaż balustrad balkonowych,

montaż i demontaż różnorakich konstrukcji i urządzeń

·       Wykonywanie napraw, konserwacji i montażu elementów i konstrukcji metalowych

·       Obrobka metali, montaż, naprawy i konserwacje

·       Dopasowywanie detali metodami piłowania, szlifowania, polerowania

·       Wykonywanie otworów i wglebień poprzez przebijanie, wiercenie, rozwiercanie oraz pogłebianie

·       Kształtowanie materiałów poprzez cięcie

·       Dodatkowo mile widziane: spawanie, napawanie, nitowanie, lutowanie, zgrzewanie, ciecie termiczne

Wymagania:

·        Wyksztalcenie zawodowe na w/w stanowisku

·        Komunikatywna  znajomość języka niemieckiego

·        Sprawność manualna, dokładność

·        Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd

·        Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

·        Motywacja i chęc do pracy

Oferujemy:

·        Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski

·        Mozliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

·        Możliwość rozwoju zawodowego, dlugoterminowe zlecenie

·        Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·        Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

·        Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

·        Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

·        Zoorganizowane zakwaterowanie platne w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

·        Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)

·        Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne

·        Liczba godzin zagwarantowana w umowie

·        Terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        Dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        Indywidualne podejście do każdego kandydata

·        Indywidualnie ustalany termin wyjazdu

·        Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

·        Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

Lokalizacja: Gütersloh, Ibbenbüren, Monachium, Frankfurt nad Menem, Stuttgart

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

KONTAKT:

E-Mail: [email protected]

Mobil: 0049 176 1000 30 39

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh