DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IMS GmbH
  • Kontakt: IMS Gütersloh
  • Telefon: +49 176 1000 3039
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

OFERTA PRACY DLA ŚLUSARZY I SPAWACZY KAŻDEGO TYPU

Zarobki: możliwosc negocjacji: 2300 -3000€

STAWKA: od 15,00€/h brutto +60€ diety dziennej netto.

Doatkowo: § Premia 300€ za polecenie Pracownika Firme

Opis stanowiska:

·       Głównym zadaniem sa prace spawalnicze i śllusarskie

·       NP: produkcja i montaż konstrukcji metalowych - balustrady, bramy, okna, ogrodzenia itp...

lub:

  ·   Do wyboru: spawanie blach, rur, różnymi metodami

Wymagania:

·         Wyksztalcenie zawodowe na w/w stanowisku lub udokumentowane doswiadczenie w tym zawodzie

·         Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

·         Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

·         Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

·         Motywacja i chęc do pracy

Oferujemy:

·        Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski

·        Możliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

·        Możliwość rozwoju zawodowego, długoterminowe zlecenie

·        Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·        Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

·        Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

·        Zoorganizowane zakwaterowanie platne w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

·        Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)

·        Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne

·        Liczba godzin zagwarantowana w umowie

·        Terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        Dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        Indywidualne podejście do każdego kandydata

·        Indywidualnie ustalany termin wyjazdu

·        Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

·        Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

Lokalizacje: Hamburg, Flensburg, Hannover, Stuttgart, Frankfurt/M, Fulda, Bielefeld, Köln, Kassel, Nürnberg, Koblenz, Freiburg, Münschen, Hörstel, Freiberg, Simmerath, Rheinau, Aschaffenburg, Tunenhausen, Eggenstein, Mannheim, Dannau, Wörrstadt, Perl-Besch

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

KONTAKT:

E-Mail: praca(a)ims-zeitarbeit.eu

Mobil: 0049 176 1000 30 39

Mobil: 0049 176 156 090 28

Mobil: 0049 176 159 403 79

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh