DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: +48 71 744 31 31
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner

Oferta bez zakwaterowania!

Super oferta pracy na magazynie sklepu z modą – lekkie i proste zadania bez wymaganej znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy: Grossbeeren pod Berlinem

Zadania:
· Zbieranie zamówień on-line za pomocą skanera ręcznego (Odzież oraz akcesoria)
· Pakowanie, sortowanie i przekazywanie do wysyłki
· Wykładanie artykułów
· Sprawdzanie jakości artykułów
· Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

Oferujemy:
· Wynagrodzenie: 11,25€ - 12€ brutto/godzinę
· Możliwość skorzystania z prywatnych przewoźników na trasach:
Zielona Góra – Krosno Odrzańskie – Cybinka
Sulęcin – Torzym – Boczów – Rzepin
Gorzów Wlkp. – Dębno – Kostrzyn nad Odrą
Przystanki na trasie również w Słubicach i innych miejscowościach
· Do 30 dni urlopu (w zależności od stażu pracy)
· Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (130 godzin pracy w miesiącu)
· Praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6 (dodatek 25% za pracę w godzinach 23-6)
· Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
· Gwarantowane umową minimum 130 godzin pracy w miesiącu
· Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
· Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
· Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami
· Wszystkie świadczenia socjalne

Wymagania:
· Chęć dojeżdżania do pracy w Berlinie (lub własne zakwaterowanie)
· Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego

Zainteresowany? Zgłoś się lub zadzwoń pod +48 71 744 31 31

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.