DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16-17 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter instalacji sanitarnych
PRACA - Ślusarz  / Monter Instalacji Sanitarnych   - NIEMCY  -  Niemiecka Umowa o Pracę..

Niemiecki  Pracodawca Zatrudni Ślusarzy / Monter Instalacji Sanitarnych
PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy -  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.

Zatrudnienie  od  04.10.2023 . MIEJSCE PRACY  GREISFALD   ok. 170  KM od ZGORZELCA.

Stawka godzinowa  W zależności  od znajomości języka niemieckiego.
SYSTEM PRACY 2 ZMIANOWY.  6.00 - 14.00   14.00 - 22.00

STAWKA 16,00 -  17,00 EUR  brutto / godz. + DIETA  40,00  EUR netto / Dzień Pracy.
Możliwość  Pracy 185 godz. / m-c   Płatne Nadgodziny 25 %

Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
PRACOWNIK  opłaca Kwaterę - Pokoje zawsze jednoosobowe.

PROFIL KANDYDATA
kilkuletnie doświadczenie zawodowe
mile widziane doświadczenie przy pracy przy  łodziach, jachtach i statkach
wymagane prawo jazdy i samochód na  dojazd do pracy
Znajomość Jez. Niemieckiego  nie jest Wymagana.

ZADANIA DO WYKONANIA
montaż układów technicznych takich jak  silniki, generatory, układy klimatyzacji
montaż węży hydraulicznych
przeprowadzanie kontroli systemu
montaż układów hydraulicznych
montaż na pokładzie statku (steru, kil)
montaż armatury i wyposażenia

Koszty Dojazdu do Niemiec  po Stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie
Dokumentów Aplikacyjnych - Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

 APLIKACJE CV - KONTAKT          REKRUTACJA - KOZOW

www.rekrutacja.kozow.eu             Email   [email protected]

BIURO  T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676