DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozów
  • Telefon: +48515526657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
PRACA  -  OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO  / PRACOWNIK MAGAZYNU.
NIEMCY  - NIEMIECKI  PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA  UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca   Zatrudni   Pracowników Magazynowych  z  Uprawnieniami na Wózki Widłowe.
PRACODAWCA  Niemiecka  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka  Umowę o Prace.

Zatrudnienie od  STYCZEŃ 2024   -  Miejsce Pracy Greifswald ok 170 km. od Szczecina.

OFERUJEMY
STAWKA 16 EUR brutto / godz. + Dieta 40 EUR netto / Dzień Pracy.
Pensjonat  organizuje  Pracodawca - Zakwaterowanie opłaca Pracownik.

Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €.
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe).
Dodatek świąteczny i urlopowy ( po przepracowanych 6 miesiącach).

Praca u Stałych Klientów bez konieczności  zmiany miejsca zatrudnienia.
25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia.
Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, spoleczne i emerytalne.
Zwrot kosztów za Ubranie Robocze.

Możliwość pobierania co tygodniowych Zaliczek.
Punktualna wyplata Wynagrodzenia do 15-tego dnia kazdego Miesiaca.
Wsparcie i Opieka  Polsko Języcznych  Rekruterek.

Standardowy Dzień  pracy ma 8h, z możliwością nadgodzin. Wszystko zależy od ilosci zleceń.

Praca jest w systemie dwuzmianowym  jeden tydzień   pierwsza zmiana  (06:00-14:30),

drugi tydzień  druga  zmiana  ( 14:30. - 22:00 ).

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie min 6 m-cy.
Uprawnienia na wózki widłowe.
Prawo jazdy i Samochód na dojazd do Pracy.
Wymagana jest komunikatywna znajomość języka  niemieckiego (min. A2 ).

ZADANIA DLA PRACOWNIKA.
odbiór i wydanie towaru wraz z kontrolą i dokumentacją.
kontrola przyjęć i wydań ładunków w magazynie (dowód dostawy, księgowanie)  w tym magazynowanie
Komisjonowanie.
Obsluga wózka widłowego.
Załadunek na wszystkie środki transportu.
Załadunek zgodnie ze specyfikacją, listem załadunkowych i dowodem dostawy.
Kontrola wizualna i zgłaszanie wadliwych towarów.
Obsługa komputera i pakietu MS Office.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy o przeslanie aktualnych  CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV      www.rekrutacja.kozow.eu      E - mail   [email protected]

KONTAKT  BIURO    T + 48 515 526 657    T + 31 620 489 676