DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tapicer

TAPICER- bez znajomości języka NIEMCY

Miejsce pracy: Gersthofen

ABC Work to firma z 10 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Tapicer

Praca od zaraz.

Opis stanowiska:

  • Tapicerowanie siedzeń w pojazdach
  • Praca na jedną zmianę od 6:00-14:00

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13,20€ brutto/h + 13€ diety
  • niemiecka  umowa o pracę na dłuższy okres
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako tapicer

Wyślij cv na adres [email protected] lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444