DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Dla naszego niemieckiego klienta, który jest europejskim liderem produkcji okien i drzwi wejściowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji, okna PCV

Lokalizacja: Gera- okolice

Oferowana początkowa stawka wynagrodzenia brutto :€ 12,50 brutto/godzinę+ premie za dwie soboty pracujące, około 200 Euro

System pracy: 2 zmianowy (od poniedziałku do piątku+ soboty w godzinach 6:00-14:00 14:00-23:00

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji okien i drzwi PCV
  • Montaż elementów
  • Drobne prace naprawcze
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Co od Ciebie oczekujemy:

  • Sprawności manualnej i umiejętności dostrzegania szczegółów
  • Zaangażowania i silnej motywacji do pracy za granicą
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym, w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-23:00 + 2 soboty pracujące ( dodatkowo do podstawy bon około 200 Euro)
  • Zorganizowane, wyposażone zakwaterowanie (koszt 200 euro/miesiąc)
  • Liczba godzin w miesiącu: 162 h – 172h
  • zapewniona bezpłatna odzież robocza
  • Przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (10-go każdego miesiąca)
  • Możliwość pobierania zaliczek, po przepracowanym tygodniu

Zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 574420040 lub sms Praca Gera bez niem