DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 3 000-3 500 EUR/m-c
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Geestland-Meckelstedt 27624
  • Państwo: Niemcy
Lokalizacja: 27624 Geestland-Meckelstedt

Stawka na start: 2000 – 2500 € netto (w tym zakwaterowanie i wyżywienie) + 20-25 dni urlopu
Zaliczki – możliwe, po jakimś czasie

Czas pracy: ok. 12 – 13 godzin dziennie: ok. 4.20 przygotować halę udojową i do godz. 7:00 dojenie i karmienie; 7.30 Śniadanie, do 12:00 prace w ogrodzie itp.; 12:00 – 13:00 Obiad i przerwa; 13:00 – 15:00 prace w gospodarstwie rolnym itp.; Karmienie o 15:00, Dojenie o 16:00, 18:30 Kolacja

Mieszkanie: zapewnia pracodawca / darmowe, 2 osobne pokoje, 12m2 + toaleta
Wifi: jest

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, na stale

Zakres obowiązków:

 • Dojenie krów,
 • Pojenie cielaków, ścielenie, sprzątanie,
 • Przykrywanie i odkrywanie silosów,
 • Dbanie o czystość na całym gospodarstwie,
 • Pomniejsze naprawy,

Wymagania:

• przyjazne nastawienie i wysoki poziom odpowiedzialności za własna prace,
• umiejętności manualne na wysokim poziomie i umiejętność pracy w zespole,
• sprawność fizyczna,
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• doświadczenie w pracy na gospodarstwie i w pracy z bydłem mlecznym
• brak problemu z alkoholem – w razie problemów natychmiastowe wypowiedzenie,

Ilość stanowisk: 1-2

Należy ze sobą zabrać: Ubrania robocze

Umowa: niemiecka, docelowo na czas nieokreślony