DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka
Dla 4-gwiazdkowego hotelu w Lechbruck am See 51km od Garmisch- Partenkirchen
poszukujemy elastycznych pracowników jako
Pokojówka/Pokojowy (m/k/d)

Lechbruck am See jest centralnie położony pomiędzy Füssen i Schongau (oba miasta oddalone są o ok. 20 km), liczy ok. 2700 mieszkańców i jest miastem turystycznym z dobrą infrastrukturą.

O stanowisku:

Praca na tym stanowisku wymaga 40 godzin tygodniowo, w tym 5 dni roboczych

Twoje zadania
  • Przygotowanie pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu
  • Dbałość o pozytywny wizerunek Hotelu
  • Współpraca z całym zespołem
  • Tworzenie przyjemnej atmosfery dobrego samopoczucia poprzez przestrzeganie standardów higieny i jakości
  • Znajomość funkcjonowania działu Służby Pięter

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + napiwek oraz nieopodatkowany dodatek za pracę w niedziele i święta w miesiącu.
  • Przyjemna atmosfera pracy w zmotywowanym zespole
  • Miejsce pracy w środku natury
  • Regularne godziny pracy
  • Nowe wyzwania w rozwijającej się firmie
  • Długoterminowa współpraca na niemieckich warunkach
  • W razie potrzeby zapewniamy darmowe zakwaterowanie Pokój i posiłki dla pracowników są bezpłatne
  • 6-miesięczny okres próbny
  • Czas pracy jest rejestrowany elektronicznie, a konto czasu pracy tzw. Arbeitszeitkonto może się różnić w zależności od nadgodzin lub godzin minusowych.
  • Urlop roczny 24 dni robocze

Twój profil:
  • Doświadczenie w pracy w hotelach
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2)
  • Aktualne szczepienie na COVID-19

Kontakt:

Jeśli chcesz stać się częścią rozwijającej się koncepcji, masz motywację, by aktywnie i profesjonalnie zajmować się gośćmi i zawsze być wzorem dla innych, czekamy na Twoją aplikacje. (cv w języku niemieckim lub angielskim, certyfikaty, świadectwo pracy)

Data zatrudnienia: od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w j. Niemieckim zawierających następującą klauzulę:

Ich bin mit der Verarbeitung der von mir im Antrag enthaltenen personenbezogenen Daten für die Zwecke des Einstellungsverfahrens gemäß der Verordnung (EU) 2016/679 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 27. April 2016 zum Schutz personenbezogener Daten bei der Verarbeitung personenbezogener Daten einverstanden und über den Datenverkehr und die Aufhebung der Richtlinie 95/46 / EG (DSGVO).

Gleichzeitig erkläre ich, dass ich die Informationen des Administrators zur Datenverarbeitung und die Rechte gelesen habe, auf die ich gemäß der obigen Verordnung Anspruch habe.