DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20 EUR/h
  • Firma: office people
  • Kontakt: Yuliia Vovkodav
  • Telefon: +48 573231769
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i korzyści socjalne
  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na zaufaniu, szacunku i uczciwości
  • Intensywne wprowadzenie oraz ciągłe szkolenia z nowymi systemami i urządzeniami
  • Wyzwania i różnorodne zadania
  • Możliwość korzystania z 29/31 dni urlopu oraz atrakcyjnych warunków umowy zbiorowej

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych oraz mechanizmów formowania kropli zgodnie z wytycznymi.

  • Samodzielna analiza usterek mechanicznych i elektropneumatycznych elementów instalacji.

  • Przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych w obszarze twojej odpowiedzialności.

  • Wykonywanie mechanicznych przeróbek w obszarze formowania/karmienia kropli, maszyn produkcyjnych oraz systemu transportowego.

  • Wypełnianie list konserwacji i planów pracy oraz dokumentacja wykonanych działań.

  • Samodzielne naprawianie elementów instalacji i określanie potrzebnych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

  • Analiza i realizacja działań zapobiegawczych, w tym udział w dyżurach pogotowia technicznego.

Jakie kwalifikacje należy posiadać?

  • Zainteresowanie branżą metalową.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (chęć nauki).
  • Motywacja do rozwoju zawodowego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobre zdolności manualne.
  • Odpowiedzialne podejście do pracy i przestrzeganie BHP.

Czekamy na Twoją aplikację online, dołącz do nas jako ŚLUSARZ (m/w/d)