DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Monika Garbol
  • Telefon: +4938564014812
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Balticpersonal jest niemiecka, zmotywowana firma z ponad 16-letnim doświadczeniem. Nasza siłą jest dobra komunikacja. Zależy nam na współpracy na najwyższym poziomie.  Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spawacz TIG/WIG 141

Miejsce pracy: Gallin/Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:

§  Certyfikaty spawalnicze metodą TIG

§  Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

§  Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy

§  Znajomość rysunku technicznego

§  Prawo jazdy Kat. B + auto

TWOJE ZADANIA:

§  Spawanie metoda TIG/WIG – 141

§  Rury: 1,5 – 6 milimetra

§  Blachy: 1 – 10 milimetra

§  Stal nierdzewna

OFERUJEMY:

§  Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat

§  Pełne niemieckie ubezpieczenie

§  Wynagrodzenie 15,00 €/h brutto + 20,00 € netto diety/za dzień pracy

§  Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%

§  Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę w pełni wyposażone z nielimitowanym dostępem do Internetu

§  Świąteczne i wakacyjne premie po 150€

§  Długoterminowy okres zatrudnienia

§  Odzież robocza

Monika Garbol - Personalrekruterin

Tel.: +49 385 640 148 12 (Polski, Niemiecki)

Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin

[email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”