DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz
Dla naszych klienów na całym terenie Niemiec szukamy
Kucharza/Kucharki z
językiem Niemieckim w stopniu komunikatywnym

Twoje zadania:
  • Zapewnienie sprawnego, szybkiego i racjonalnego przebiegu pracy w kuchni przez cały czas.
  • Staranna i profesjonalna obróbka żywności i przygotowywanie posiłków
  • Planowanie, opracowywanie i produkcja dań we współpracy z szefem kuchni
  • Wspieranie przeprowadzania inwentaryzacji
  • Wspólna odpowiedzialność za nabywanie i przechowywanie towarów
  • Szkolenie nowych pracowników, praktykantów i stażystów w zależności od pozycji

Oferujemy:
 • Atrakcyjne wynagrodzenie + napiwek oraz nieopodatkowany dodatek za pracę w niedziele i święta w miesiącu.
 • Przyjemna atmosfera pracy w zmotywowanym zespole
 • Miejsce pracy w środku natury
 • Regularne godziny pracy
 • Nowe wyzwania w rozwijającej się firmie
 • Długoterminowa współpraca na niemieckich warunkach
 • W razie potrzeby zapewniamy darmowe zakwaterowanie Pokój i posiłki dla pracowników są bezpłatne
 • 6-miesięczny okres próbny
 • Czas pracy jest rejestrowany elektronicznie, a konto czasu pracy tzw. Arbeitszeitkonto może się różnić w zależności od
   nadgodzin lub godzin minusowych.
 • Urlop roczny

Wymagania:
 • Kikluletnie doświadczenie w zawodzie
 • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
 • Chęć nabycia nowych umiejętności w kierunku gastronomicznym
 • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • CV w języku niemieckim lub angielskim.

Kontakt:
Jeśli chcesz stać się częścią rozwijającej się koncepcji, masz motywację, by aktywnie i profesjonalnie zajmować się gośćmi i zawsze być wzorem dla innych, czekamy na Twoją aplikacje.
(cv w języku niemieckim lub angielskim, certyfikaty, świadectwo pracy)

Data zatrudnienia: od zaraz