PRODUKCJA BEZ DOŚWIADCZENIA- SUPLEMENTY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: 2 000-4 000 PLN/tydzień
  • Firma: HR International
  • Kontakt: Klaudia HR
  • Telefon: 504 293 615
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocników bez doświadczenia

Klient zajmuję się produkcją suplementów i leków.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: termin wyjazdu do ustalenia
Zakończenie projektu: krótkoterminowe wyjazdy do 14 dni
Miejsce: 36179 Bebra, okolice Fulda, Niemcy

Obowiązki:
- nakładanie pokrywek
- lekkie czynności produkcyjne przy taśmie

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego
- gotowość do wyjazdów krótkoterminowych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- do 4000 zł netto za 14 dni
- darmowe zakwaterowanie w pełno wyposażone z WiFi
- zwrot za dojazd
- profesjonalne wsparcie na każdym etapie rekrutacji
- opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania wyjazdu

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu 504 293 615