DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 200-3 400 EUR/m-c
  • Firma: STERNJOB SP. Z O.O.
  • Kontakt: Jessica Panek
  • Telefon: 535139711
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik

Na zlecenie naszego klienta poszukujemt MECHANIKA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH marki Mercedes-Benz w okolicach miejscowości Frankfurt nad Menem.

Nowoczesny zakład pracy.

System pracy: od poniedziałku do piątku (dla chętnych praca również w sobotę)

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka, konserwacja i naprawa samochodów dostawczych głównie marki Mercedes - Benz (Citan, Vito, V-klasa, Sprinter)
  • Bieżące naprawy w pełnym zakresie
  • Wymiana podzespołów i materiałów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów dostawczych
  • Prawo jazdy i samochód

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych
  • Stawka godzinowa 18,00€ brutto + 48,00€ netto dziennej diety
  • Wynagrodzenie od 3200€ Netto m-c przy 168h na 1 kl.podatkowej
  • Po przepracowanym roku premia 1000€ brutto
  • Po przepracowanych 3 miesiącach jednorazowe dofinansowanie 150€ brutto
  • Stałe zatrudnienie
  • Premie i dodatki
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną opiekę w języku polskim
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie ale opłaca pracownik - do 550€ m-c w pełni wyposażony pokój jednoosobowy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule "Mechanik samochodów dostawczych Mercedes"