DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 600-2 800 EUR/m-c
  • Firma: Link2work sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 786 865 894
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta –firmy działającej  na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Holandii jako dostawca usług E&I (Electrical and Instrumentation) oraz wykonawca zapewniający wsparcie w zakresie projektów elektrycznych i oprzyrządowania i instalacji elektrycznych w  takich segmentach jak: farmaceutyka, półprzewodniki, żywność i napoje, centra danych oraz przemysł i dystrybucja energii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy 2600€ - 2800€ netto

Miejsce pracy: Frankfurt, Niemcy
Zakwaterowanie: zorganizowane, opłacone

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pomoc w utrzymaniu prawidłowego działania infrastruktury elektrycznej Centrum Danych w oparciu o procedury
  • okablowywanie wszelkich instalacji elektrycznych
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni
  • przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń
  • regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych
  • umieszczanie i podłączanie gniazdek, przełączników, przycisków pożarowych, czujników dymu i syren

  • tworzenie i przesyłanie raportów z wykonanych prac

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • wykształcenie średnie elektryczne lub elketromechaniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w instalowaniu technik elektrycznych w obszarze budowlanictwa przemysłowego
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • uprawnienia elektryczne

  • umiejętność czytania planów technicznych
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • znajomość obsługi komputera
  • dokładność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
  • zatrudnienie o umowę o prace,  na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • praca w systemie rotacyjnym (3-4 tyg pracy, tydzień urlopu)
  • wynagrodzenie od 2600€ - 2800 € netto/ miesiąc!
  • gwarantowane 40 - 60 h pracy tygodniowo
  • pełne ubezpieczenie
  • zapewnione przez pracodawcę darmowe mieszkanie oraz pokój jednoosobowy
  • nieodpłatny transport do pracy
  • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)
Kontakt w sprawie pracy: 786 865 894 lub 503028187