DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-17 EUR/h
  • Firma: DAKS Personal GMBH
  • Kontakt: Piotr Szarkowski
  • Telefon: +49 1521 8901944
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Twój zakres obowiązków

  • Odczytywanie rysunków technicznych

  • Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur

  • Montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy

  • Użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Wykształcenie kierunkowe bądź doświadczenie na stanowisku Hydraulik

  • Staranność i sumienność wykonywanych prac

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość nadgodzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13€ netto stawki godzinowej przy 1 klasie podatkowej oraz 14€ netto stawki godzinowej przy 3 klasie podatkowej płatne do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji.

  • Płatny urlop wypoczynkowy

  • Dodatek urlopowy jak i świąteczny

  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (Pokoje 1 osobowe w komfortowych warunkach)

  • Odzież oraz obuwie robocze

  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat

  • Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów

  • Możliwość długofalowej współpracy