DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300-2 400 EUR/m-c
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Erwitte- Seringhausen
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Lokalizacja:59597 Erwitte- Seringhausen

Branża; produkcja roślin

Stawka na start: 12,50€/h brutto + premia za dobra prace wypłacana po 3 miesiącach + 2 dni urlopu na miesiąc. Przelew zawsze 1-go dnia miesiąca
Zaliczka: Możliwa – tylko na konto. 500,-€ po około 7 dniach pracy

Czas pracy: 48 godz. Tygodniowo, Pon.-Pt – (8,75h), 7:00-17:00 (15 min przerwy na śniadanie i 1 godzina przerwy na obiad), Sobota – (5,57h), 7:00-13:00 (15 min przerwy na śniadanie)

Mieszkanie: zapewnia pracodawca / 185€ - pojedynczy pokój, w pełni umeblowane. W lodówkach apartamentów dostępne są zamrażarki! Na dojazd do pracy zapewniony jest samochód wraz z paliwem.  Miejsce zamieszkania pracownika oddalone jest od siedziby firmy o ok. 1 km.
Wifi: Jest

Rozpoczęcie zatrudnienia:2Panie – 29.04.24 – 14.07.24

Zakres obowiązków:

 • praca na produkcji sadzonek, wysadzanie sadzonek, podcinanie, przegotowanie do sprzedaży, pakowanie

Wymagania:

• przyjazne nastawienie i wysoki poziom odpowiedzialności za własna prace,
• umiejętności manualne na wysokim poziomie i umiejętność pracy w zespole,
• sprawność fizyczna,
• znajomość j. niemieckiego lub angielskiego mile widziana
• doświadczenie w pracy na gospodarstwie i w pracy z bydłem mlecznym
• brak problemu z alkoholem – w razie problemów natychmiastowe wypowiedzenie,

Ilość stanowisk: 2 (dwie Panie) 35/40-50 lat

Odzież robocza: Pracodawca zapewnia: T-shirty, kurtka przeciwdeszczowa, spodnie przeciwdeszczowe, kurtka przeciwdeszczowa
Należy zabrać ze sobą własne spodnie robocze (dżinsy) i obuwie ochronne + ręczniki

Umowa: niemiecka, docelowo na czas określony