ORDERPICKER, ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ, PRACA W MAGAZYNIE, CAŁE NIEMCY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-17 EUR/h
  • Firma: helvetia hr
  • Kontakt: Aleksandra Praca
  • Telefon: 501402851
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy, różne lokalizacje

Opis stanowiska pracy

Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy , różne lokalizacje

Opis stanowiska :

Praca polega na zbieraniu towaru w magazynie poruszając się na małym wózku elektrycznym wożąc za sobą paletę, na której układamy zebrany towar wg pozycji wyświetlanej na monitorze lub usłyszanej w słuchawce (przykład takiej informacji brzmi: gang: drei, platz eins - w tłumaczeniu na j. polski brzmi : ścieżka nr 3 , pozycja nr 1 ).

Oferujemy:

• szkolenie zakładowe

• premie za polecenie pracownika

• premie motywujące

• premia za użytkowanie własnego samochodu

• wysokie zarobki

• terminowe wynagrodzenia

• gwarantujemy dojazd do pracy

• gwarantujemy zakwaterowanie

• naliczanie wynagordzeń według prawa niemieckiego

• niemiecka umowa o pracę przetłumaczona na język polski

• możliwe zaliczki

• możliwość awansu

Bezpłatna pomoc w:

• zameldowaniu

• uzyskaniu numeru podatkowego,

• zapisaniu do opieki zdrowotnej,

• otwarciu konta bankowego,

• stałą opiekę polskojęzycznego brygadzisty

Zadzwoń 5 0 1 4 0 2 8 5 1