PRACOWNIK PRODUKCJI NIEMCY OD 1300 E NETTO BEZ JEZYKA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-8 EUR/h
  • Firma: Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 577255615
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej głównie dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Praca dla Par na produkcji, umowa bezpośrednio z firma, zakwaterowanie, bez języka

Erfurt

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych w zakładzie obróbki metali,
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów.

Wymagania

  • Doświadczenie na produkcji mile widzialne
  • Prawo jazdy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,
  • niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, nie przez agencję pracy,
  • wynagrodzenie od 9,50 e brutto, dodatki za prace w systemie czterobrygadowym 40 %,
  • bezpłatne kury językowe na terenie firmy,
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną,
  • zakwaterowanie dodatkowo płatne.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej szczegółów nt. oferty oraz innych ofert pracy pod numerem telefonu 510 255 614