DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: HRQTECH
  • Kontakt: Dagmara HRQ
  • Telefon: 608192422
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dachser jest międzynarodową organizacją działającą w branży TSL świadczącą usługi logistyczne wykorzystując transport lądowy, lotniczy i morski. W dziedzinie logistyki kontraktowej firma oferuje usługi magazynowania. Pracując w tej firmie zostaniesz oddelegowany na halę magazynową. Praca jest w lokalizacji Erfurt.

Wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe

-gotowość do pracy na 2 zmianach (5 dni w tygodniu)

-buty robocze ze stalowym noskiem

-mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

-mile widziana znajomość języka niemieckiego

Warunki pracy:

-13,80 Euro brutto/godzinę (14,50 ze znajomością języka niemieckiego)

-darmowe zakwaterowanie

-dodatek paliwowy

-pomoc w dopełnieniu formalności na wyjazd

Obowiązki:

-obsługa wózków widłowych

-Składanie displayów kartonowych

-Przepakowywanie artykułów

-Pakowanie artykułów na displaye

-Etykietowanie

-Skanowanie towarów

-Sprawdzanie towarów pod względem szkód