DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Work To GO
  • Kontakt: Frank WorkToGo
  • Telefon: 662459869
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Firma .WORK TO GO  ERFURT obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Związane z tym wyszukiwaniem Work To Go Erfurt opinie Work To Go opinie

Work To Go Personalmanagement GmbH Piotr Work To Go, praca w Erfurcie, Praca na Paleciaku Związane z tym wyszukiwaniem Operator wózka widłowego Niemcy bez języka

Operator wózka widłowego Niemcy, blisko granicy Operator wózka widłowego Berlin

Operator wózka widłowego - zarobki Praca Niemcy operator wózka widłowego bez języka z zakwaterowaniem Praca Operator wózka widłowego Operator wózka widłowego niemcy OLX Operator wózka widłowego Hamburg

Opis oferty

Operator wozka widlowego (m/w/d) w Erfurcie

Szukasz pracy i jestes z Erfurtu?

Posiadasz uprawnienia na wozki widlowe?

Operator wózka widłowego (m/w/d) w Erfurt

Miejsce pracy: Erfurt Turyngia Niemcy

WYMAGANIA:

  • Wymagana znajomość języka niemieckiego: Komunikatywna

  • Wykrztałcenie średnie,

  • uprawnienia zawodowe polskie lub niemieckie

  • możesz dodać więcej punktów lub kasować

  • doświadczenie w wykonywanym zawodzie jest oczekiwane bardziej niż dokumentacja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW operatora wózka widłowego:

  • wykonywanie załadunków i odstawianie palet na wskazane przez system miejsca daleszej obróbki lub komisjonowania

  • współpraca z zespołem ora wykonywanie poleceń kierownika zmiany

  • sprawne komunikowanie się w języku niemieckim tak by nie powodować zastojów w pracy

OFERUJEMY:

  • Stałą umowę niemiecką ze wszystkimi składkami odprowadzonymi w Niemczech, łącznie z urlopem oraz zabezpieczeniem społecznym

  • wynagrodzenie zgodne z taryfikatorem iGZ

  • pomoc polskojezycznego koordynatora

  • Pomoc w wyszukaniu kwatery lub mieszkania

Dobrze by kandydat posiadał własny środek transportu by się sprawnie poruszać do pracy.

Jeśli masz dodatkowe pytania skorzystaj z połaczenia telefonicznego lub whatsat +48.662 4509 869

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”