DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: Work To GO
  • Kontakt: Frank WorkToGo
  • Telefon: 0048662459869,
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner
Firma Work to Go z Erfurtu obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Grunsweld w Niemczech, ale mamy też inne lokalizacje

WYMAGANIA:

  • pakowanie produktów z listy drukowanej z komputera
  • komisjonowanie zgodnie ze standardami przekazanymi pierwszym dniu pracy
  • sortowanie i grupowanie produktów wg kodów zamieszczonych na etykietach
  • Etykietowanie, po zakończeniu pakowania należy okleić opakowanie nową etykietą
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu A1, lub lepszym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Punktualne wstawienie się na wyznaczoną godzinę w grafiku
  • Aktywne uczestniczenie w wykonywane obowiązki
  • współpraca w zespole

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony, z prawem do urlopu,
  • Wsparcie polskich rekruterów,
  • Stawka od 13 euro na godzinę brutto,

Work To Go" to zgrany zespół młodych ludzi, którzy od lat pracują w rekrutacji. Mamy nadzieje, ze dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, znajdziesz dobrze płatną prace. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w Niemczech, zapewnimy zakwaterowanie, uzyskanie meldunku oraz numeru podatkowego. Nie czekaj, już dziś złóż swoją aplikację i rozpocznij pracę z "Work To Go".

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”