HYDRAULIK/MONTER INSTALACJI/SPAWACZ GAZOWY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: SFS Personalservice GmbH
  • Kontakt: SFS Personalservice GmbH
  • Telefon: +491723758012
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma SFS Personalservice GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Hydraulik/Monter instalacji/Spawacz gazowy

Miejsce pracy: do uzgodnienia, Niemcy

Data rozpoczecia pracy jest data do uzgodnienia.

WYMAGANIA:

 gotowosc do pracy na terenie Niemiec

 znajomosc zagadnien z dzialu hydrauliki lub instalacji sanitarnych

 znajomosc rysunku technicznego

 zaswiadczenie o ukonczeniu kursu/egzaminie na spawanie metoda 311 - NIE MUSI BYC WAZNE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 montaz instalacji hydralicznych

 montaz instalacji sanitarnych

 reparatury instalacji hydrauliczynch i sanitarnych

 spawanie gazowe rur (311)

OFERUJEMY:

 niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony

 stawki godzinowe od 14,00 € wzwyz w zaleznosci od kwalifikacji (indywidualnie ustalane)

 diety od 50,00 € za kazdy przepracowany dzien (bez ograniczenia godzinnego)

 pomoc w organizacji noclegow na miejscu pracy

 pomoc polskojezycznego koordynatora

Nasza firma juz od ponad 12 lat dziala na niemieckim rynku pracy i wspolpracuje z wieloma renomowanymi klientami. Nasi klienci i pracownicy swoj udzial mieli m.in. w budowach wielu szpitali lub budynkow mieszkalnych, osrodkow edukacji na terenie Niemiec.

Naszym pracownikom oferujemy pomoc nie tylko w pracy ale takze pomagamy w sprawach urzedowych.

Z nami mozna porozumiec sie w jezyku polskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim.