DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 000-12 000 PLN/m-c
  • Firma: Schack Personal Service Gmbh
  • Kontakt: Robert Hartwig
  • Telefon: +491735168168
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Budowlaniec

Wyjeżdżając do pracy w Niemczech otrzymujesz jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni łazienki i Internetu. Miejsca pracy do 400 km od granicy. Umowę o pracy z niemiecką firmą na czas nieokreślony. Ciągłość pracy nawet jak zakład pracy nie ma kolejnego zamówienia. Rekrutacja odbywa się na konkretne stanowisko, a nie na lokalizację. Aplikuj przez formularz kontaktowy lub zadzwoń. +491735168168

Schack Personal Service GmbH jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę za granicą. Oferujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kandydata.

Pracownik ogólnobudowlany do Lipska od zaraz (sucha zabudowa) !

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby fizyczne do pracy przy pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych!

(REGIPSY - SUCHA ZABUDOWA)

Prace ogólnobudowlane, remontowe i wykończeniowetakie takie jak:

  • suche zabudowy z płyt G-K na stelażu (REGIPSY: ściany i sufity )
  • szpachlowanie

Praca na terenie Niemiec, rejon okolice Lipska praca na dlugo,

lub W innych zakładach pracy które akurat zgłaszają zapotrzebowanie do naszej agencji.

wymagania

  • Doświadczenie przy wykonywaniu ścian i sufitów w suchej zabudowowie (REGIPSY)
  • Doświadczenie przy pracach remontowo - wykończeniowych
  • Umiejętność szpachlowania, malowania
  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Konieczne auto na dojazd do pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności od 12,63€ brutto \h oraz dieta do 60€ netto dziennie
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Zakwaterowanie,
  • Brak zeit konta.
  • Mozliwe zaliczki
  • Zakażdymrazem gdy podejmujesz pracę w naszej Agencji PRACY Schack Personal z Erfurtu, możesz być spokojny bo wszystko co ważne dopełniamy w terminie, a ty możesz skupić się napracy.
Zapraszam do aplikowania oraz do kontaktu telefonicznego.