DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Tabel Gruppe
  • Kontakt: Dawid Wojciechowski
  • Telefon: +4916093892444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca B

EVAG Emder Verkehrs- und Automotive Gesellschaft mbH Schweckendieckplatz 1 26721 Emden

Poszukujemy pracowników!

Stanowisko: Pracownik ds. transportu pojazdów

Liczba miejsc: 10 z możliwością rozszerzenia do 40

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1.
  • Prawo jazdy od minimum 1 roku.
  • Wiek: maksymalnie 65 lat.
  • Mile widziane ważne badania G20 i G25 (możliwe do przeprowadzenia na miejscu).

Zakres obowiązków:

  • Transport pojazdów w obrębie portu z punktu A do punktu B zgodnie z wytycznymi.
  • Załadunek pojazdów na frachtowce według precyzyjnych instrukcji.
  • Zabezpieczanie pojazdów na frachtowcach za pomocą pasów mocujących (laszowanie).
  • Rozładunek pojazdów z frachtowców i parkowanie w wyznaczonych miejscach.

Warunki pracy:

  • Rotacyjne wykonywanie zadań, aby uniknąć nadmiernego obciążenia fizycznego.
  • Transport pracowników z miejsca zakwaterowania do pojazdów zapewniony przez EVAG.
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone, bezpłatne, w odległości 5-6 km od miejsca pracy (maksymalnie 24 miejsca).
  • Wynagrodzenie: 15 € za godzinę + bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników spoza regionu.
  • Dodatkowa premia 10 € za dzień pracy przy laszowaniu.
  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, zmiana poranna 06:00-14:00, zmiana popołudniowa 14:00-22:00 z półgodzinną przerwą. Możliwa praca w soboty.
  • Pomieszczenia socjalne dostępne (brak kantyny, automaty z kawą i przekąskami).
  • Brak możliwości korzystania z szafek, należy pozostawiać rzeczy osobiste w pomieszczeniach socjalnych.
  • Specjalna odzież robocza zapewniona (kurtka i buty, zatwierdzone przez VW).

Proces rekrutacyjny:

  • Imiona kandydatów muszą być zgłoszone na 7-8 dni przed spotkaniem z przedstawicielami EVAG, które odbywa się w poniedziałki.
  • Informacja o przyjęciu kandydatów przekazywana jest we wtorek rano.
  • Kandydaci muszą ukończyć dwudniowe szkolenie (tematy: zachowanie w porcie, prowadzenie pojazdów z kierownicą po prawej stronie).
  • Szkolenia odbywają się w poniedziałki/wtorki oraz środy/czwartki.
  • Pierwszy dzień pracy w piątek po ukończeniu szkolenia.

Informacje dodatkowe:

  • Szkolenie nie jest płatne.
  • Pracownicy muszą być świadomi, że oprócz prowadzenia pojazdów będą również wykonywać laszowanie, co jest wymagające fizycznie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich aplikacji z załączeniem CV  na : lub telefonicznie pod numerem +4916093892444

Dołącz do naszego zespołu i współpracuj z EVAG, liderem w branży transportu samochodowego!