DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Office People
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: +48 573664256
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

PRACA DLA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!

Produkcja Automotive - miejscowość Eisenach

Zakres obowiązków: prace serwisowe, naprawcze, konserwacyjne, diagnostyczne pojazdów. Testowanie jakości i działania komponentów. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę

- stawkę 18€/h brutto

- dodatek do zmiany nocnej +25%

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobrania zaliczki już po 1 tygodniu pracy

- pracę w polskim zespole

Nie wymagamy znajomości niemieckiego czy angielskiego.

Kandydat musi posiadać pierwsze doświadczenie lub ukończyć szkołę zawodową. Mile widziany własny transport.