MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Wspaniała okazja dla Elektryka z ambicjami! Dołącz do naszego zespołu i odbierz bonus powitalny 200€!

TWOJE ZADANIA:

  • Instalacja i konserwacja systemów elektrycznych w domach i budynkach
  • Diagnozowanie usterek i awarii
  • Montaż i naprawa oświetlenia, gniazd elektrycznych, systemów kontroli i innych urządzeń elektrycznych
  • Przestrzeganie przepisów i norm bezpieczeństwa

WYMAGANIA

  • Wykształcenie lub odpowiednie kwalifikacje zawodowe jako Elektryk
  • Doświadczenie w pracy jako Elektryk
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów elektrycznych
  • Sumienność i dokładność w pracy
  • Prawo jazdy kat. B  i auto na wyjazd będzie dodatkowym atutem

NASZA OFERTA

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Możliwość pracy w różnych projektach i na różnych obiektach
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie- stawka od 15 €/h brutto + od 5€/h netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie- do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca
  • Bonus powitalny- w wysokości 200€
  • Bonus za polecenie pracownika 300€
  • Bezpłatne ubranie robocze- do 200€
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu
  • Możliwość pracy w teamie (2-3 osoby)