DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 2 500-2 600 EUR/m-c
  • Firma: HRQTech
  • Kontakt: Dagmara HRQ
  • Telefon: 608192422
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Oferta pracy dotyczy stanowiska operatora/ki wózka widłowego w firmie Schnellcke Logistics, która jest liderem branży logistycznej w zakresie części samochodowych dla popularnych marek takich jak BMW, Mercedes czy Volksvagen. Podejmując pracę na tym stanowisku zostaniesz przekierowany/a na dział magazynowy.

Lokalizacja: Duisburg

Wymagania:

> Aktualne uprawnienia na wózki widłowe

> Chęć nawiązania długoterminowej współpracy

> Sprawność fizyczna i gotowość do pracy na wózku przez 8-9h dziennie,

> Gotowość do pracy na 2-3 zmianach,

> Chęć do rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji,

> Minimum kilkumiesięczne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego wysokiego składowania

> Odzież robocza (spodnie robocze i bluza), buty robocze S3

Warunki pracy:

> Stawka od 14,50 euro/h brutto,

> Darmowe i zorganizowane przez nas zakwaterowanie,

> Pracę od poniedziałku do piątku,

>Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do pracy i wsparcie finansowe dojazdów,

> Bezpłatne nadanie numeru podatkowego, dla osób, które go nie posiadają,

> Kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentów związanych z podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec,

> Profesjonalną opiekę przez cały okres trwania zatrudnienia,

> Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę.

Obowiązki:

> Rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego,

> Transport towarów po kompleksie magazynowym,

> Zbieranie towaru z półek za pomocą wózka zgodnie ze wskazanym zamówieniem,

> Dbanie o przestrzeganie zasad bhp i higieny pracy.