✅OPERATOR TOKARKI CNC/ STEROWANIE SINUMERIK– 2750 EUR NETTO – NIEMCY, 01609 GRÖDITZ/ DREZNO TYLKO 150 KM OD ZGORZELCA! START: POCZĄTEK KWIETNIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 750 EUR/m-c
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Adam Goślinowski
  • Telefon: +48604406633
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Operator tokarki CNC/ sterowanie Sinumerik– 2750 EUR netto – NIEMCY, 01609 Gröditz/ Drezno

Tylko 150 km od Zgorzelca! Start: początek kwietnia

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta około 150km od Zgorzelca/ rejon Drezna z branży budowy maszyn i urządzeń, specjalizującego się w przemyśle pojazdów szynowych, energetyce, budowie skrzyń biegów i silników, a także w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator tokarki / mechanik obróbki CNC ze sterowaniem Sinumerik

Co oferujemy?

Wynagrodzenie 2750 EUR netto / miesięcznie przy 168 godzinach, 22 dniach roboczych i 1. klasie podatkowej

€ 16,45/h brutto

Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty

Dodatki za pracę zmianową

Dodatki urlopowe oraz świąteczne

Niemiecka umowa o pracę

Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)

Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy

Cykliczne podwyżki

Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek

Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakres obowiązków:

● Produkcja skomplikowanych wielkogabarytowych części i detali poprzez toczenie według rysunków w produkcji indywidualnej

● Czytanie rysunków technicznych

● Ustawianie tokarek CNC (duże tokarki)

● Wybór i zmiana narzędzia

● Produkcja gwintów i pasowań

● Wykonywanie zadań transportowych za pomocą dźwigów pomostowych sterowanych podłogowo/ suwnice

(certyfikat mile widziany/ lub do uzyskania po kursie u pracodawcy)

● Konserwacja i pielęgnacja maszyn

● Kontrola jakości (kontrola wymiarowa i dokumentacja)

Czego oczekujemy?

Doświadczenia z systemem sterowania Siemens Sinumerik 840 D

Znajomości języka niemieckiego (min. komunikatywna)

Własnego auta na dojazd od pracy

UWAGA! Tokarz CNC, który w produkcji seryjnej pracował wyłącznie z małymi częściami, nie będzie akceptowany. Pracownik musi mieć doświadczenie przy produkcji ciężkich wielkogabarytowych produktów, zakres wymiarowy:

Średnica 500 do 1600 mm

Długość detalu 1500 do 10000 mm

Masa jednostkowa do 60 000 kg

Wprowadzanie prostych zmian w programie (mile widziane/ niewymagane)

Doświadczenie przy obsłudze wytaczarek – mile widziana umiejętność

Znajomości rysunków technicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem "Tokarz CNC Sinumerik" na adres e-mail:

[email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Marvel Personal Consulting

ROK ZAŁOŻENIA 2001

www.marvelpc.pl

nr. Certyfikatu KRAZ 401