DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pomoc kuchenna
Firma Personnel Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pomoc szefa kuchni,pomoc kuchenna ze znajomością j.niemieckiego#Blisko granicy#od zaraz#praca na stołówce

Miejsce pracy:Dresden,Niemcy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze kuchni lub stołówki
  • Umiejętność pracy w zespole & niezawodność
  • Poczucie jakości i odpowiedzialności
  • Sumienność i szybkość pracy
  • Znajomość koncepcji HACCP
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Zadbany wygląd i dobre maniery

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz wspierać brygadę kuchenną naszego klienta we wszystkich obszarach kuchni.
  • Umiejętnie posługujesz się nożem i żonglujesz garnkami i patelniami!
  • U naszego klienta będziesz miał możliwość pracy w różnych obszarach kuchni.
  •  Będziesz pomagać w przygotowywaniu potraw w kuchni ciepłej i zimnej oraz przygotowywać proste dania i składniki.
  • Będziesz utrzymywać swoje stanowisko pracy w nienagannym stanie, sprzęt do pracy jest zawsze czysty i zadbany.
  • Ponadto wspierasz załogę w porcjowaniu i podawaniu potraw.
  • Przestrzeganie i wdrażanie koncepcji HACCP jest dla Ciebie sprawą oczywistą.

OFERUJEMY:

  • Interesującą, zróżnicowaną i pewną pracę
  • Pracę na wczesnej zmianie od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 14:30.
  • Miły zespół, atmosferę współpracy i radość z pracy
  • Doświadczonych, niezawodnych & profesjonalnie
W przypadku zainteresowania ofertą pracy bardzo proszę o przesłanie aplikacji lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 574 420 040 lub sms Praca

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”