DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-17 EUR/h
  • Firma: ForManWay
  • Kontakt: Elwira
  • Telefon: +48 734 489 004
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Zakres obowiązków:

  • Montaż dużych elementów (wysięgniki do dźwigów)
  • Obsługa suwnicy z poziomu 0
  • Podgrzewanie palnikiem elementów
  • Sczepianie stali czarnej drobnoziarnistej

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu dużych elementów, rur
  • Atualne uprawnienia spawalnicze MAG 135, grupa FM2 (grupa materiałowa 2)
  • Uprawnienia na suwnice z poziomu 0
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zaangażowanie, dokładność

Firma oferuje:

  • Długoterminową współpracę w oparciu o polską umowa o pracę już od pierwszego dnia
  • Terminowe wynagrodzenie wraz z dodatkiem motywacyjnym na 3-miesięcznym okresie próbnym​​, wypłacane zawsze do 10 dnia miesiąca
  • Pracę w polskojęzycznym zespole i wsparcie kierownika
  • Pracę na 2 zmiany z możliwością nadgodzin w tygodniu i w soboty
  • Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy – dodatkowe dni wolne
  • Bezpłatne zakwaterowanie: pokoje max. 2-osobowe, Internet, dostęp do kuchni, zapewniona pościel,
  • Bezpłatne dojazdy do pracy samochodem służbowym
  • Odzież roboczą, buty, dodatek bhp

Dodatkowe benefity:

  • 2 razu w roku bony pieniężne
  • ubezpieczenie grupowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • PPK