MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio bez agencji i polskich podwykonawcow. Niemiecka umowa (zadnych dodatkowych oplat ani umow za nasze dzialania. Prowadzimy tylko rekrutacje i ulatwiamy kontakt z pracodawca niemieckim).Znany niemiecki producent napoji poszukuje

KIEROWCA C+E lub C

(rozwozenie napoi po Dortmund i Hagen i okolicach)

Miejsce pracy: Dortmund i okolice (MOZLIWY SYSTEM 3/1)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  CE / C
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwozenie napoi po Dortmundzie i okolicach
  • doświadczenie mile widziane na firanka plandeka, zestaw: Sattelzug lub Tandem lub przyczepa
  • wdrozenie  po niemiecku

OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie: 2900 €Brutto (w zaleznosci czy sytem czy bez) NA START. po okresie probnym podwyzka. MOZLIWY SYSTEM 3/1 (mozliwe soboty pracujace). po wdrozenieu:
  • DODATKOWO SYSTEM PROWIZJI OD KAZDEGO KLIENTA: przez co mozliwe nawet 4500-5000€ brutto w  miesiacu
  • możliwość nadgodzin  extra 25% (czyli wszystko co ponad 173 godz liczone jako prawie 19€ /godz)
  • rowniez za soboty extra placone. Weihnachtsgeld 1500€ i premia uznaniowa 1000€
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. Bony pieniezne na napoje co miesiac.
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Dortmund/Hagen napoje )

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”