MIEJSCE PRACY

Dla naszego renomowanego klienta w Dessau-Roßlau

poszukujemy szlifierza m/k/d.

06844 Sachsen-Anhalt - Dessau-Roßlau

Praca na pełen etat byłaby dla ciebie idealna?
Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Przeprowadzane jest pełne szkolenie. Doświadczenie zawodowe nie jest konieczne!

Nasz kompleksowy pakiet opieki dla Ciebie:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony jako pomocnik - 12 €
  • Interesujący zakres obowiązków
  • Opłaty poza taryfą, jak również opłaty za przejazd
  • Zapewnienie odzieży roboczej
  • Dodatki do godzinnocnych i nadliczbowych
  • Zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
To są twoje zadania:
  • obróbka elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego za pomocą szlifierki
To powinieneś przynieść ze sobą:
  • Umiejętności rzemieślnicze i staranny sposób pracy
  • Jezyk niemiecki
  • Auto i prawo jazdy
Nasza oferta dla Ciebie:
U nas otrzymacie Państwo stałe, obliczalne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym.
Wraz z naszym klientem oferujemy Państwu długoterminową perspektywę w Państwa regionie oraz indywidualne podejście naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie!

Masz jeszcze pytania? Zapraszamy do kontaktu!