DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500 EUR/m-c
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Mechanik przemysłowy monter maszyn.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc.

MECHANIK PRZEMYSŁOWY DARMOWE ZAKWATEROWANIE

 Coswig (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Montaż, instalacja i konserwacja maszyn, montaż podzespołów technicznych, znajomość hydrauliki i pneumatyki korzystna, ale nie niezbędna, chęć do pracy przy montażu pożądana, montaż zgodnie z rysunkami i listami części.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik monter maszyn
  • Język niemiecki A2
  • Prawo jazdy oraz auto

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2500€ netto
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Zakwaterowaniem blisko miejsca pracy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Masz pytania odnośnie oferty?

Skontaktuj się z nami: +48 570 221 444

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska

www.abcwork.eu