DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: 71 744 3131
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz

Marzysz o pracy w otoczeniu najnowszych trendów modowych? Masz niepowtarzalną okazję spełnić swoje marzenie! Obejmij stanowisko pakowacza i zdobywaj cenne doświadczenie w obszarze logistyki. Będziesz pracować u jednego z liderów branży handlu tekstyliami w Niemczech, znanego z wysokiej jakości i niskich cen.

Twoje zadania będą obejmować kompletowanie różnorodnych produktów, głównie modnej odzieży, bielizny i akcesoriów. Będziesz odpowiedzialny za zamówienia klientów, dbając o ich szybkie i sprawnie przygotowanie.

Oferujemy elastyczny system zmianowy, który umożliwia Ci dostosowanie pracy do swojego rytmu dnia. W ramach umowy zapewniamy Ci minimum 35 godzin pracy tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które zgarniesz dodatkową kasę. Premiowane są także zmiany nocne, więc aż roi się od okazji, aby zarobić jeszcze więcej!

 lokalizacja: Coesfeld, Niemcy

GWARANTUJEMY:

  • Super stawkę 13,50 €/h i wypłaty zawsze na czas!

  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, płatne tylko 12,50 € dziennie

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, a w soboty 06.00 - 14:00 i 10:30 - 18:30

  • Dodatki zmianowe za nocki, nadgodziny, niedziele i święta

  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu

  • Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować

  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

OBOWIĄZKI
- Ładowanie paczek z kontenerów na taśmę. Paczki mogą osiągnąć wagę do 15kg.

WYMAGANIA

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

  • Prawo jazdy kat. B (warunek nie jest konieczny)

  • Gotowość do pracy na nocki

  • Gotowość do podjęcia pracy na okres min. 4-6 miesięcy (warunek konieczny

Aplikuj już teraz i daj się porwać fascynującemu światu mody oraz logistyki. Nie przegap tej szansy!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.