DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 500 EUR/m-c
  • Firma: JOBSTELLE
  • Kontakt: JOBSTELLE
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pomoc kuchenna
                                                                         DOSKONAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA !

                                                      ZAPRASZAMY DO PRACY U NIEMIECKICH PRACODAWCÓW
                                                 Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

                                                         FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

                                                               WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ
                                                  BEZPOŚREDNIO Z WŁAŚCICIELAMI RESTAURACJI W NIEMCZECH

          Niemiecka restauracja nad jeziorem Chiemsee zatrudni na stanowisko:

                            PRACOWNIK NA ZMYWAK

      wymagana podstawowa znajomość j . angielskiego lub niemieckiego

                                      ( niemiecka umowa o pracę, podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą  )

    Miejsce pracy :  NIEMCY- Chiemsee ( 40 km poniżej Monachium )

WYMAGANIA

 - doświadczenie na stanowisku
 - zaangażowanie i chęć współpracy

Obowiązki :

- zmywanie naczyń

 Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

UMOWA - Umowę o prace zawarta bezpośrednio z właścicielem resturacji

                  w Niemczech

                                    Praca sezonowa do końca października

- wynagrodzenie     : od 2500 € Brutto / m-c

                                                      - przy I klasie podatkowej 1.760,33 € netto
                                                      - przy III klasie podatkowe  1.990,00 € netto

- CZAS PRACY          : 5 dni w tygodniu / 2 dni wolne
- czas pracy              :  40 godzin tygodniowo  + płatne nadgodziny

- pełne wyżywienie na koszt pracodawcy w czasie pracy

- wynagrodzenie wzrasta przy pracy przy większym obłożeniu gości lub imprez okolicznościowych

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Samodzielny pokój

BEZPŁATNE WYŻYWIENIE  W PRACY

Wyżywienie całkowicie na koszt pracodawcy

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech
- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
- Dodatek urlopowy i premie świąteczne
Dodatkowe informacje:

możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY :

                                      od lipca  2024

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na maila :

E-mail :   [email protected]

     Po przesłaniu CV firma skontaktujemy się telefonicznie z każdym kandydatem / kandydatką

NSI REKRUTACJA
NSI National Silver Innovation
H. Sienkiewicza 85/87/8
90-057 Łódź

KONTAKT :+48 739 551 339
                   +48 605 514 535,

 ( telefon czynny od pon.-piątku 9:00-20:00 ,sobota 11:00 - 20:00,
  niedziela  14:00 - 20:00 )

W ŚWIĘTA BIURO NIECZYNNE

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).