DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: VPA Agency
  • Kontakt: Paulina Kozaczuk
  • Telefon: +49 (0)151 – 70638961, +48 22 152 14 82
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Pracownik transportu wewnętrznego do firmy Voestalpine w miejscowości Butzbach

Twoje umiejętności:

·       Ukończone wykształcenie kierunkowe z logistyki, np. specjalista ds. logistyki magazynowej lub porównywalne wykształcenie

·       Doświadczenie zawodowe z logistyki transportu będzie dodatkowym atutem

·       Uprawnienia na wózki widłowe, dźwigi

·       Umiejętność obsługi MS Office i systemów rezerwacji towarów magazynowych, w szczególności SAP R/3

·       Sprawność fizyczna

·       Rzetelność, odpowiedzialność, sumienność

·       Gotowość do pracy na zewnątrz, jak i w systemie zmianowym

·       Znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Twój zakres zadań:

·        Transport towarów do wyznaczonych miejsc w odpowiednich obszarach produkcyjnych zgodnie ze specyfikacjami lub instrukcjami

·        Sprawdzanie dokładności i kompletności na podstawie załączonych dokumentów

·        Zgłaszanie i usuwanie zidentyfikowanych usterek za pomocą komunikatu o usterce za pośrednictwem komputera PC/IPC lub po konsultacji z odpowiedzialnym organem

·        Zestawianie/tworzenie wszystkich dokumentów wymaganych do wysyłki, takich jak:
- powiadomienie o wysyłce

- lista kontroli załadunku

·        Dostarczanie na czas materiałów, części, zespołów i gotowych produktów używanych w firmie przy użyciu, np. wózka widłowego, wagonu

To możemy Ci zaoferować:

·        Niemiecką umowę o pracę na stałe

·        Stawkę godzinową od 15 €

·        Pracę na pełen etat

·        Bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o:

• bezpośredni kontakt telefoniczny +49 (0)151 – 70638961, +48 22 152 14 82

• lub o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail [email protected]