DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300-2 800 EUR/m-c
  • Firma: niemiecki producent
  • Kontakt: Wiktoria
  • Telefon: +48664998583
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter rusztowań

Praca od zaraz na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich  podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace.

Niemiecka Firma budowlana obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Montera rusztowan

Miejsce pracy: wyjazdy na budowy: okolice Monachium (Burghausen) okolice Hoyerswerda lub Frankfurt /M

START PRACY po majowce 4 maja!

WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B!

Mile widziane brygady 2-3 osobowe, 1 osoba ze znajomoscia j. niemieckiego!

(ZAPEWNIONA DARMOWA KWATERA)

WYMAGANIA:

  • znajomosc jezyka niemieckiego: podstawy
  • minimum roczne doswiadczenie jako monter rusztowan
  • wymagane prawo jazdy kat. B
  • umiejetnosc pracy w zespole
  • brak przeciwskazan do pracy na wysokosciach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaz oraz demotaz rusztowan

OFERUJEMY:

  • 2500-2600 euro brutto na miesiac na start (po okresie probnym podwyzki)
  • zapewnione na umowie 39 h w tyg
  • 30 dni urlopu w ciagu roku
  • system pracy: 10 dni pracy i 4 dni wolne lub bez systemu
  • nadgodziny sa mozliwe (godziny startu i zakonczenia pracy sa zalezne od danego projektu)
  • zapewniona darmowa kwatera
  • nocne zmiany 20% wiecej platne, niedziele 75% wiecej platne, praca w swieta 200% wiecej platne,
  • niemiecka umowa o prace
  • dieta 24 euro na dzien
  • zwrot kosztow podrozy 49 euro na miesiac
  • na swieta przysluguje 13 wyplata
  • dodatek wakacyjny ok. 800€

Proszę o życiorys na:
[email protected]

(prosze z dopiskiem Monter MONACHIUM lub FRANKFURT)