DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Monika Becker
  • Telefon: 0385/64014815
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Balticpersonal jest niemiecka, zmotywowana firma z ponad 16-letnim doświadczeniem. Nasza siłą jest dobra komunikacja. Zależy nam na wspolpracy na najwyzszym poziomie.  Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Antykorozyjny, Lakiernik Przemysłowy, Piaskarz

Miejsce pracy: Brunsbüttel, Karlsruhe / Niemcy

WYMAGANIA:

  •     Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy
  •     Prawo jazdy kat. B + auto
  •     Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana

OPIS STANOWISKA:

  •   Praca z piaskarką lub piaskarką sprężonego powietrza
  •   Śrutowanie na sucho i na mokro, a także piaskowanie wodą pod wysokim ciśnieniem
  •   Odrdzewianie i przygotowanie powierzchni
  •   Prace malarskie i powłokowe z zakresu przemysłowej ochrony antykorozyjnej
  •   Prace antykorozyjne, przeciwpożarowe i powlekanie podłóg przy użyciu natrysku bezpowietrznego
  •   Obróbki podłoża i prace wyrównujące

OFERUJEMY:

  •     Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony na pełen etat
  •     Wynagrodzenie 14,00 €/h brutto + 25,00 € netto diety/za dzien pracy
  •     Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%
  •     Zakwaterowanie zorganizowane  przez pracodawcę z internetem
  •     Świąteczne i wakacyjne premie

ZAINTERESOWANY ?

DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAILA

Monika Becker

Tel.: 0049 385/64014815 (Polski, Niemiecki)

Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin

[email protected]