DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 32-34 EUR/h
  • Firma: Fachkräfte e.V.
  • Kontakt: Michał Matusiak
  • Telefon: 222670334
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Firma Fachkräfte e.V. jest doświadczonym dyspozytorem personelu i projektów. Chcemy, abyś znalazł i realizował dobrze płatną pracę w Niemczech w renomowanych zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. Łatwo i bezpiecznie i to na uczciwych warunkach przez cały czas!

POSZUKUJEMY DO PRACY W NIEMCZECH ŚLUSARZA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace ślusarskie i spawalnicze
  • Budowa schodów i balustrad,
  • Produkcja konstrukcji spawanych,
  • Montaż wyprodukowanych elementów na budowach dziennych,
  • Spawanie stali i stali nierdzewnej

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz
  • stawkę godzinową 32-34€
  • nieograniczone godziny pracy
  • nowe korzystne projekty
  • pewne zarobki wystawiane na podstawie cotygodniowych faktur i rozliczane na podstawie dziennego raportu przepracowanych godzin
  • pomoc konsultantów w razie wątpliwości
  • stały nadzór naszych specjalistów nad projektem od jego rozpoczęcia aż do zakończenia
  • pracę wyłącznie z pracodawcami, którzy zostali sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej
  • zakwaterowanie często zapewnia niemiecki pracodawca. W przypadku braku zakwaterowania chętnie pomożemy w znalezieniu dogodnego noclegu w możliwie najbliższej lokalizacji do miejsca pracy.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe
  • własna działalność gospodarcza
  • sprzęt do pracy (podstawowe narzędzia)
  • PPE (odzież robocza + buty ochronne S3)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (min jedna osoba w przypadku ekipy)
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (dojazd własny do miejsca pracy)
  • zaświadczenia A1 (ubezpieczenie ZUS) i Freistellung.

Zainteresowane osoby zapraszamy do:

  • przesyłania aplikacji na stronie
  • pod podany adres mailowy [email protected] (proszę o dodatkowe wypisanie danych: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail, nazwa firmy)
  • lub do kontaktu pod numerem telefonu +48 222 670 334 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:30