DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AP GRUPA
  • Kontakt: ap grupa
  • Telefon: +48602176444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler Jakości

Lokalizacje w Niemczech: Bremen

PRACA DO PRZYUCZENIA, RÓWNIEŻ DLA PAR.

Oferta:

• Wynagrodzenie wynosi: warunki niemieckie 12,00 Euro/brutto/godzinę lub warunki polskie 1400 Euro/netto/ miesiąc + dodatek 100 Euro/miesiąc dla osób ze znajomością języka niemieckiego.
Istnieje także możliwość skorzystania z opcji pracy na działalności gospodarczej.
• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe zorganizowane przez pracodawcę,
• 100 Eu/netto/ miesiąc dodatku za używanie auta na dojazdy do pracy w przypadku pracowników na niemieckiej umowie, 300 EU/netto miesiąc dodatku za używanie auta na dojazdy do pracy w przypadku pracowników na polskiej umowie,
• Zwrot kosztu przejazdu z Polski do Niemiec,
• Zwrot za dojazdy do pracy (wg. przelicznika 14 eu/100 km)
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów ,
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobrania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy),

Obowiązki:

• Kontrola wzrokowa i dotykowa, selekcja lub sortowanie komponentów części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie. Kontrola odbywa się zgodnie z obowiązującymi procedurami.

• Praca do przyuczenia,

• Praca na 3 zmiany,

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

• Samochód na dojazdy do pracy (parze wystarczy 1 samochód),

• Spostrzegawczość, zdolności manualne,

• Dokładności w realizacji powierzonych zadań, dbałości o szczegóły,

• Umiejętność pracy z zespole,

• Punktualność oraz wysoka kultura osobista,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: [email protected]
tel: (+) 48 602 176 444

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (w zakładce Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

AP GRUPA  (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.