DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MS Mitarbeiter Service GmbH
  • Kontakt: Magdalena Żurawska-Przybył
  • Telefon: 08234/998-110
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Produkcja i magazyn żywności, Niemcy, Bobingen

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

   - kierowanie i obsługiwanie wózka widłowego,

   - ładowanie i rozładowywanie ciężarówek,

   - podnoszenie, przewożenie i rozmieszczanie towarów,

   - dbanie o stan wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii.

Wymagania:

    - uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (najlepiej niemieckie),

    - podstawowa znajomość języka niemieckiego min A1,

    - prawo jazdy kategorii B,

    - gotowość do pracy w systemie zmianowym,

    - sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych,

    - min. 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego,

    - dokładność i sumienność,

    - obowiązkowość i zaangażowanie.

Zapewniamy:

   -  niemiecką umowę o pracę na pełny etat,

   - wynagrodzenie od 14,00 Euro brutto za godzinę, plus premię świąteczną, dodatek urlopowy,

   - możliwością przejęcia pracownika, przez firmę wypożyczającą,

   - możliwość uzyskania niemieckich uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,

   - dojazd do pracy oraz do miejsca zakwaterowania (koszt 6,00 Euro/dzień),

   -  zakwaterowanie w firmowych mieszkaniach w pokojach dwuosobowych (koszt 11 Euro za dzień od osoby)

   - odzież roboczą oraz niezbędne środki ochronne.

INFORMACJE DODATKOWE:

·Istnieje możliwość wypłaty zaliczki po przepracowaniu minimum tygodnia (50 Euro tygodniowo max. 200 Euro miesięcznie).

·Nie zapewaniamy przejazdu do Niemiec.

·Wypłata miesięczna na konto bankowe lub do ręki.

·Koszty zakwaterowania oraz transportu są potrącane pod koniec miesiąca z wypłaty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu.