DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: www.piening-montage.de
  • Kontakt: Michal Nowak
  • Telefon: 0049 175 8711875
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Lakiernik / Powlekacz proszkowy

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi toczyć się dalej”!

 Szukasz pracy jako lakiernik  w Niemczech?

 To proszę przeczytać te ogłoszenie!

W celu długoterminowego wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy Ciebie jako:

 Miejsce pracy:                 całe Niemcy

 Stosunek pracy:              stałe zatrudnienie w naszym przedsiębiorstwie

 Czas trwania umowy:   nieokreślony

 Rozpoczęcie pracy:        od zaraz

Twoje obowiązki:

·         Prace m.in. w zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych

·         Lakierowanie / powlekanie proszkowe maszyn i urządzeń rolniczych np. u naszego klienta firmy Class

·         Wspieranie obróbki wstępnej i końcowej

Nasze wymagania:

·         Przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako lakiernik / powlekacz proszkowy

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Prawo jazdy i samochód - mile widziane

·         Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

·         Umiejetność samodzielnej pracy

·         Niezawodność, elastyczność  i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą

·         Atrakcyjne wynagrodzenie:

od 13,00 Euro brutto / godzina

po 6 tygodniach podwyżka do 14,00 Euro brutto / godzina

kolejne możliwe podwyżki do 22,00 Euro brutto / godzina

·         Dieta w wysokości 40 EURO / za przepracowany dzień

·         Taryfowe i pozataryfowe dodatki

·         Dodatek do nadgodzin + 25%

·         Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR

·         BONUS dla polecenie nowego pracownika - 700 EUR

·         Organizacja zakwaterowania i przyjadu

·         Bezpłatna odzież robocza i wyposażenie ochronne

·         Indywidualna opieka dysponenta

·         Komunikacja przez aplikację firmową

·         Asystentki mówiące w jezyku polskim

·         Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Szukasz stałej pracy w Niemczech oraz oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Wejdź na naszą stronę internetową: www.Piening-Montage.de

Wyślij nam swoje CV poprzez stronę internetową lub na maila: [email protected]

Kontakt:

Piening GmbH

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Michal Nowak

DEU – Tel.  0049 175 8711875