DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 900-9 200 PLN/m-c
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawca uslug HR zajmujęca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laminiarz do Niemiec vakuum i ręczne, praca na finiszu, wykonczenie, szlifowanie, szpachlowanie

Miejsce pracy: Berne

Obowiązki:

- Produkcja, obróbka, montaż i przetwarzanie podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych,

- Produkcja form z tworzyw sztucznych,

- Obsługa maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne oraz kauczuk.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku laminiarz,

- Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych,

- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,

- Zdolności manualne,

-  własny samochód na wyjazd

Oferujemy

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony ,

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- dodatek na zakwaterowanie 200€

- stawka godzinowa na poczatek 12,28€ brutto