DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Schnellkraft Personalmanagement GmbH
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: 01622574026
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Poszekujemy osoby na stanowisku Ślusarz w Berlinie.

Twoje zadania:

Będziesz produkować konstrukcje stalowe (ramy, schody, balustrady, bramy itp.) w warsztacie.

Twoje główne zadania obejmują piłowanie, wiercenie, gratowanie i montaż zgodnie z rysunkami

Przygotowywanie zespołów do spawania (ewentualnie sczepiania)

Wspieranie kolegów podczas końcowego montażu na placu budowy.

Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych

Wymagania:

Wykształcenie jako mechanik budowlany/monter konstrukcji stalowych (m/k/d), porównywalne wykształcenie lub odpowiednie doświadczenie zawodowe

Umiejętność czytania i rozumienia rysunków konstrukcyjnych

Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu spawania (MAG lub elektrodą)

Lubisz pracować w zespole

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie powyżej standardowej stawki

Darmowe zkwaterowanie

Ciekawe, zróżnicowane zadania zawodowe

Wysokie bezpieczeństwo zatrudnienia

Docenienie i uznanie dla Twoich wyników

Miejsce pracy Berlin

Kontakt w j. polskim

0049 1622574026